Made By Mal: April Challenge

Sale price Price $68.00 Regular price $249.00 Unit price  per 

This is your moment to learn the strategies I use to stay lean year round and for you to build YOUR own version of your body goals. This program includes:

πŸ’ŽHOME + GYM training - switch between the two at any time.

πŸ’Ž 4 weeks of workouts

πŸ’Ž4 weeks of meal plans - easy to follow recipes with options to choose from and new recipes each week.

πŸ’ŽDesigned to help you drop body fat and build lean muscle

πŸ’ŽWeekly checks ins with me 2x per week

πŸ’ŽAccess to our private Facebook group so all the girls can do the program together

Deadline to register: April 1stΒ 

JOIN NOW‼️