Made By Mal : March Challenge
Sale price
Price
$68.00
Regular price
$249.00
Unit price
per
This is your moment to learn the strategies I use to stay lean year round and for you to build YOUR own version of your body goals. This program includes:
πHOME + GYM training - switch between the two at any time.
π 4 weeks of workouts
π4 weeks of meal plans - easy to follow recipes with options to choose from and new recipes each week.
πDesigned to help you drop body fat and build lean muscle
πWeekly checks ins with me 2x per week
πAccess to our private Facebook group so all the girls can do the program together
Deadline to register: March 1stΒ
JOIN NOWβΌοΈ